Stressnol

ATSLĒGA UZ EMOCIONĀLU STABILITĀTI!


Stress būtiski ietekmē mentālo un emocionālo veselību, tāpēc ir būtiski to kontrolēt. Svarīgi atrast pareizo rīku, kas palīdzēs tikt galā ar stresu, pārvarēt izaicinājumus un atgūties no neveiksmēm, un dzīves grūtībām.

SĀC AR STRESSNOL!

ar darbu saistīts stress (pārslodze, ilgas darba stundas)

Sezonāli garastāvokļa traucējumi

Trauksme, nemiers

Pirmsmenstruālais sindroms (PMS)

Hronisks nogurums

Par STRESSNOL

Stressnol sastāvā esošais magnijs veicina normālu nervu sistēmas darbību un palīdz nodrošināt enerģijas ieguves vielmaiņu, kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Baldriāna ekstrakts veicina mentālo veselību, bet apiņu ekstraktam piemīt nomierinošs efekts, tādejādi uzturot centrālās nervu sistēmas darbību.

Stressnol

STRESSNOL SASTĀVS

L-Triptofāns

Kakao pupiņu sausais ekstrakts (6% teobromīns)

Baldriāna sakņu sausais ekstrakts 4:1

Apiņu augļkopu sausais ekstrakts 4:1

Magnijs

LIETOŠANA


Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā


Ieteicams no 12 gadu vecuma.

* Pirms produkta lietošanas iesakām rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju kā arī konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par tā iedarbību uz organismu. Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr. 10166. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

KĀDI SIMPTOMI LIECINA PAR STRESU?

Garastāvokļa svārstības

Atmiņas traucējumi

Traucēts miegs

Tendence visur saskatīt negatīvo

Pastāvīgs vājums, nogurums

Galvassāpes

Nervozi ieradumi, piemēram, nagu graušana

Ēšanas paradumu izmaiņas

VAI ZINĀJĀT, KA KAKAO KRŪZE NO RĪTA IR SPĒCĪGĀKĀ NEKĀ MELNĀ KAFIJA?

Pateicoties kakao aktīvajai sastāvdaļai - teobromīnam (kofeīnam līdzīgajam mikroelementam), kakao krūze no rīta ļauj ātrāk pamostas nekā melnā kafija.

NEĻAUJ STRESAM IETEKMĒT TAVU IKDIENU!

SAVLAICĪGI NERŪPĒJOTIES PAR NERVU SISTĒMU, VAR NOVEST PIE DAŽĀDĀM SEKĀM!

Bezmiegs

Izdegšana

Zema imunitāte

Depresija

Zarnu trakta traucējumi

Veicina paātrinātu novecošanos

Kardiovaskulāras saslimšanas

Diabēts

STRESSNOL PASAULES MĒROGĀ

Aptiekās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā
Starptautiski atzīts zīmols
Pirmās izvēles produkts stresa mazināšanai

Solé Pharma Healthcare

Solé Pharma

Solé Pharma® Healthcare ir dinamisks Latvijas farmācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus ciešā sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim. Pateicoties profesionālai komandai un mūsdienīgai ražotnei, Solé Pharma® Healthcare portfelī ietilpst vairāk nekā 50 dažādas formulas, kuru starpā ir arī pasaulē atzīti zīmoli. Solé Pharma® produkti satur aminoskābes, ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē.

Pateicoties zinātniskajam departamentam, Solé Pharma® Healthcare ikgadu izstrādā jaunas formulas, ņemot vērā katras valsts individuālās vajadzības. Uzņēmums ir ieguvis starptautisku atpazīstamību, kas nodrošina nepārtrauktu attīstību un efektīvu sadarbību, kas nodibināta 22 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Solé Pharma® misija ir dzīves kvalitātes uzlabošana, piedāvājot augstas kvalitātes farmaceitiskos oriģinālproduktus. Solé Pharma® vīzija ir kļūt par vienu no trim vadošajiem farmācijas produktu ražotājiem Eiropā.

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE video

Kur pirkt Stressnol?

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.